Обмін та повернення

Згідно «Закону про захист прав споживачів» обмін і повернення товару можливий в термін до 14 днів з моменту отримання замовлення клієнтом. Обов’язковою умовою обміну і повернення товару є те, що товар не був у споживанні, збережено ярлики, товарний вигляд і є всі супровідні документи, а також документи, що підтверджують факт оплати (чек на покупку, розписка кур’єра). Товар, який був в експлуатації поверненню не підлягає!

Для повернення товару зв’яжіться з нами через пошту (yaminukovich@lvinajeepe.com) і ми повідомимо Вам деталі для повернення *.

* У разі обміну та повернення вартість доставки і комісію за переказ грошових коштів – оплачує клієнт.

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ КВИТКІВ
Відповідно до законодавства України повернення коштів за квитки на заходи проводиться організатором і тільки в разі відміни заходу.

ПРОЦЕДУРА ПОВЕРНЕННЯ КВИТКІВ
У разі скасування зйомки, на електронну адресу, вказану Вами при купівлі квитків, прийде попереджувального листа і всі кошти будуть автоматично повернені на карту, з якої здійснювався платіж.

ПРАВИЛА ЗАРАХУВАННЯ КОШТІВ
1. Повернення коштів проводиться виключно в безготівковій формі на картковий рахунок до 7-10 робочих днів з моменту скасування зйомки.
2. Часткове повернення квитків на замовлення не проводиться.
Просимо звернути Вашу увагу: ми не повертаємо кошти готівкою. Повернення здійснюється тільки безготівковим перерахуванням на картковий рахунок покупця.