Купити квитки

Часті запитання

Бо скільки можна питати одне й те ж

На жаль, повернення та обмін квитків не передбачено. Кошти за квитки можна повернути лише у разі скасування або перенесення події. Проте, завжди можна запропонувати квитки комусь з підписників в телеграм-чаті LNJ, там часто так роблять ті, хто не може відвідати подію🦁

Зазвичай зйомки шоу плануються десь за тиждень до дати. Тому, щоб мати актуальну інформацію, слідкуйте за новинами у нашому Телеграм-каналі – Леви на позашляховику🇺🇦

Ні, не можна. Відвідувати зйомки шоу Левів на джипі можна тільки з 18 років. Проте, відвідувати концерти можна з 16 років.

Зазвичай квиток на зйомки шоу Левів на джипі коштує 600 грн. Інколи ціна може змінюватись, наприклад, на зйомки прямих етерів тощо.

Купуй квитки на заходи від незалежного гумористичного youtube-каналу Леви на джипі. Квиток на зйомки дає можливість побачити знімальний процес улюблених шоу – Клуб дилетантів, Підкати, Срач, ДЗК, ДЗК на виживання та ін. Також 1-2 рази на рік ми їдемо у тур містами України. Це імпровізаційне шоу, спілкування з залом та багато ін.