Проєкти Левів на джипі

Клуб Дилетантів

Клуб Дилетантів – це інтуїтивно-інтелектуальна вікторина. Правилами клубу: учасникам потрібно відповісти на питання, відповіддю на яке є число. Якщо учасник ближче всіх до правильної відповіді він отримає грошовий приз, якщо далі – покарання. За весь час у Клуб Дилетантів з нами зіграли: Олексій Дурнєв, Марк Куцевалов, Даніель Салем, Курган і Агрегат, Антон Wellboy та ін.

Підкати

Підкати – це шоу в якому хлопці намагаються незвично підкатити до дівчат, або навпаки, а ті оцінюють подобається їм підкат чи ні. Гості проєкту: Мішель Андраде, Міша Лебіга (aka Лебіговіч), Євген Клопотенко, Ксенія Мішина, Ліда Лі, Злата Огнєвіч та ін.

Срач

Срач – це гумористичне шоу, в якому коміки разом з гостями сперечаються на різноманітні теми, а глядачі вирішують, хто з них був більш переконливим. Потеревенити приходили Фіма Константиновський, Jerry Heil, Гарік Корогодський, Раміна, Петров та Іванов (Ісландія ТВ), Kola, Настя Ткаченко та ін.

ДЗК

ДЗК – це гра, в якій один з учасників загадує будь-яку фразу-відповідь, а всі інші намагаються його розсмішити будь-якою фразою-питанням. Якщо учасник розсміявся – загадує наступний. З нами зіграли у ДЗК: Даша Кубік, Юра Ткач, Іра Гатун, Вова Шумко, Рома Міщеряков та Alyona Alyona.

ДЗК на виживання

ДЗК на виживання – гра в якій учаснику потрібно загадати відповідь, а іншим розсмішити його своїми питаннями. Якщо учасник розсміявся, він випиває одну з 35 чарок, в котрій гарячий коктейль. Але є один нюанс, в 5 випадкових чарках – чистоган. На гарячі коктейлі завітали Женя Янович, Дантес, Саша Шабаліна, Анатолій Анатоліч та ін.

Live na Jeepe

Це лайв канал сімейства Леви на позашляховику, де ми викладаємо свої влоги, показуємо, що залишається за кадром, а також ділимось експериментальним контентом. 

Фанфіки

Фанфіки – це проєкт, у якому ми читаємо написані вами фанфіки про нас. Плітки, інтриги, таємні мрії та любовні трикутники. Бігом дивись!

Хочеш потрапити на виступ Левів на джипі наживо?

Мрієш побачити процес створення улюбленого контенту, сфотографуватись з Левами, потрапити на концерт чи побачити шоу першим, ще до того, як воно зʼявиться на youtube. Купуй квитки на улюблені шоу вже зараз!

Маєш смішний фанфік про Левів?

Надсилай свої фанфіки нам на пошту і найкращі ми прочитаємо в одному з наших випусків на каналі Live na jeepe 🦁