Проєкти Левів на джипі

roomroom_com_ua_img 2024-04-01 at 21.00.08

Клуб Дилетантів

Рік випуску: 2020 – по сьогодні
Тривалість: 50-95 хв

Гості проєкту: Олексій Новіков, Повар Даніл, Олексій Дурнєв, Марк Куцевалов, Даніель Салем, Курган і Агрегат, Антон Wellboy та ін.

Клуб Дилетантів – це інтуїтивно-інтелектуальна вікторина. Правилами клубу: учасникам потрібно відповісти на питання, відповіддю на яке є число. Якщо учасник ближче всіх до правильної відповіді він отримає грошовий приз, якщо далі – покарання.

Screenshot

ДЗК на виживання

Рік випуску: 2020 – по сьогодні
Тривалість: 40-80 хв.

Гості проєкту: Джейхун, Костя Трембовецький, Женя Янович, Дантес, Саша Шабаліна, Анатолій Анатоліч, Міша Лебіга, Ігор Коколенко та ін.

ДЗК на виживання – гра в якій учаснику потрібно загадати відповідь, а іншим розсмішити його своїми питаннями. Якщо учасник розсміявся, він випиває одну з 35 чарок, в котрій гарячий коктейль. Але є один нюанс, в 5 випадкових чарках – чистоган.

Screenshot

ДЗК

Рік випуску: 2019 – по сьогодні
Тривалість: 18-40 хв.

Гості проєкту: Юра Ткач, Іра Гатун, Вова Шумко, Рома Міщеряков та Alyona Alyona, Гарік Бірча, Коля Сєрга.

ДЗК – це гра, в якій один з учасників загадує будь-яку фразу-відповідь, а всі інші намагаються його розсмішити будь-якою фразою-питанням. Якщо учасник розсміявся – загадує наступний. 

Screenshot

Срач

Рік випуску: 2022 – по сьогодні
Тривалість: 60 – 80 хв.

Гості проєкту: Jerry Heil, Гарік Корогодський, Раміна, Kola, Роман Міщеряков, Маща Єфросиніна, Женя Янович, Alyona Alyona, Саша Слобоженко, Otoy та ін. 

Срач – це гумористичне шоу, в якому коміки разом з гостями сперечаються на різноманітні теми, а глядачі вирішують, хто з них був більш переконливим.

Screenshot

Фанфіки

Рік випуску: 2022 – по сьогодні
Тривалість: 20-40 хв.

Учасники: Валентин Міхієнко, Микола Зирянов, Андрій Лузан, Даша Кубік та Роман Щербан.

Фанфіки – це проєкт Live-каналу, де ми читаємо по ролях ваші фанфіки про наші стосунки. Плітки, інтриги, таємні мрії та любовні трикутники. Бігом дивись! А якщо ти  автор гарячого фанфіка про нас, надсилай його на нашу пошту і ми прочитаємо його у наступних випусках. 

Screenshot

Live na jeepe

Рік випуску: 2021 – по сьогодні
Тривалість: 13-90 хв.

Учасники: Андрій Лузан, Микола Зирянов, Валентин Міхієнко, Роман Щербан та Даша Кубік.

Live na jeepe – це другий лайв канал сімейства Леви на позашляховику, де ми викладаємо свої влоги про наше буденне життя, показуємо, що залишається за кадром, підготовку до турових концертів,  а також ділимось експериментальним контентом. 

Screenshot

Підкати

Рік випуску: 2021 – 2024
Тривалість: 20-40 хв.

Гості проєкту: Даша Астафʼєва, Мішель Андраде, Міша Лебіга, Євген Клопотенко, Ксенія Мішина, Ліда Лі, Злата Огнєвіч, Олексій Новіков, Анна Трінчер, Джейхун та ін.

Підкати – це шоу в якому хлопці намагаються незвично підкатити до дівчат, або навпаки, а ті оцінюють подобається їм підкат чи ні.

Screenshot

Відшиви

Рік випуску: 2022 – по сьогодні
Тривалість: 30 хв.

Гості проєкту: Кирил Ганін, Женя Янович, Skylerr, Даша Майорова, Олександр Педан, Костя Войтенко, Ірина Сопонару, Антон Мурафа та ін.

Відшиви – це розважальне шоу, де дівчата та хлопці відшивають одне одного, а ті оцінюють наскільки круто їх відшили. 

Screenshot

Влог Миколи

Рік випуску: 2023 – по сьогодні
Тривалість: 30-55 хв.

Влог Миколи – це влог, який, як ви здогадалися, веде Микола. Він показує усе залаштункове життя Левів на джипі: процес створення жартів, редактури,  тьорки на бєкстейджі та й в цілому кайфовий загальний настрій. Все тут. Тільки нелюди не ставлять Миколі лайки та не підписуються.